Захисні покриття салону

Image
Image

D-lab

Гідрофобне покриття для текстилю

Текстиль - найпоширеніший матеріал, який використовую виробники автомобілів. Він усім хороший: м'який, приємний на дотик, зносостійкий. І він гарний до тих пір, поки на нього не виливається якась рідина. Проникаючи в волокна тканини, вона йде досить глибоко всередину сидіння, залишаючи неприємну пляму зовні. Цей випадок може статися будь-якої миті - коли ви або ваш попутник некоректно закріпили в власнику відкриту баночку шипучки або ваша дитина не втримала стаканчик соку. З гідрофобним захистом тканини - ця проблема перестає бути проблемою!..

Гідрофобне покриття для текстилю утворює найтонший невидимий шар навколо кожного волокна тканини, що дозволяє матеріалу відштовхувати будь-які рідини, бруд, пил, жирні речовини. Випадково пролиті чай, кава, вино, соки, варення не вберуться в матеріал, а залишаться на його поверхні, після чого можуть бути легко видалені серветкою.

Image
Image

D-lab

Захист шкіри та пластику

Шкіра - вкрай благородний матеріал, який має свій неповторний шарм. І він особливо сильний, коли автомобіль тільки виїхав із салону. На жаль, цей ефект досить явно втрачає чинність у процесі експлуатації. Усередині салонний пил забиває мікротріщинки покриття роблячи його брудним і грубуватим на дотик, перепади температури та вологості, джинси, які залишають свій слід у прямому розумінні слова - знищують той шарм і шикарний вигляд, яким вона має. Звичайно, за шкірою потрібно доглядати просочуючи її якісним складом. На сьогоднішній день склади дозволяють не лише доглядати, а й справді захищати.

Також компанія Laboratory of Detailing пропонує неперевершений захист для всього пластику салону від усіх можливих атмосферних впливів або впливів нашого швидкого ритму життя. Пролиті рідини, пил і бруд стають другорядними неприємностями, що супроводжують експлуатацію будь-якої машини.

Що робимо?

Етапи роботи

Зворотний дзвінок

Консультація та запис у дітейлінг центр